*Stephen Album Rare Coins. Islamic, Indian & Oriental Coins. Auction 12 January 13-14 2012

Stephen Album
Stephen Album, 2012

  • 2012
  • Santa Rosa
  • Stephen Album
  • Stephen Album
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

156 p., 1750 lots illustrés en coul. Inv. 34446