*Stephen Album Rare Coins. Islamic, Indian & Oriental Coins. Auction 12 January 13-14 2012
- Santa Rosa
- Stephen Album
- Stephen Album
- in-4°
- Legatura
- Brossura
156 p., 1750 lots illustrés en coul. Inv. 34446