*Spink Auction 141, 22 March 2000. Ancient, Islamic, English and Foreign Coins and Commemorative Medals
- Spink
- Spink & Son Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
97 p., 39 pl. n/b Inv. Th 2737