*Spink Auction 139, 16 November 1999. The Martin Hughes Collection of English Coins
- 1999
- Spink
- Spink & Son Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
83 p., 438 lots illustrés en n/b, 2 pl. coul. Inv. Th 2735