*Serooskerke (W). Muntvondst van Gouden Munten. Periode : 1422-1622, Auction Sale 15-16 november 1966
- 1961
- Amsterdam
- Jacques Schulman
- Jacques Schulman N.V.
- petit In-4
- Legatura
- Brossura
178 p., 23 pl. n/b. Inv. 44342