*Nummorum Auctiones 11, 5th June 1998. The William L. Subjack Collection of Thrymsas Sceattas
- 1998
- New York
- Italo Vecchi
- Italo Vecchi Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
29 p., 121 lots illustrés en n/b. Inv. Th 1043 et 2977