* Numismatic Fine Arts Inc. Auction XXII. Ancient Greek & Roman Coins. June 1st, 1989

Numismatic Fine Arts Inc, 1989

  • 1989
  • Los Angeles
  • Numismatic Fine Arts Inc
  • In-8 Oblong
  • Legatura
  • Brossura

386 lots illustrés en n/b. Inv.34905