*Coins and Antiquities, Thursday 16 December 2010. TimeLine Auctions. Sale n°5 & 6
- Berry Lodge
- TimeLine Auctions Limited
- in-4°
- Legatura
- Brossura
128 p., 691 lots illustrés en n/b et coul. Inv. Th 2984