*Baldwin's Auctions Number 3, 5 October 1994. Aes Grave, Ancient, British and World Coins, Medals and Banknotes
- 1994
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
35 p., 34 pl. n/b. Inv. 44412 et Th 980