*Baldwin's Auctions Number 3, 5 October 1994. Aes Grave, Ancient, British and World Coins, Medals and Banknotes

Baldwin's Auctions Ltd, 1994

  • 1994
  • Baldwin's Auctions Ltd
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

35 p., 34 pl. n/b. Inv. 44412 et Th 980