*Baldwin's Auctions. Auction n°15, 13 October 1997. 125 Years 1872 to 1997. A Celebration

A.H. Baldwin
Baldwin's Auctions Ltd, 1997

  • 1997
  • A.H. Baldwin
  • Baldwin's Auctions Ltd
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

46 p., 125 lots illustrés en n/b., 2 pl. coul. Inv. Th 2871