*Baldwin's Auctions. Auction n°15, 13 October 1997. 125 Years 1872 to 1997. A Celebration
- 1997
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
46 p., 125 lots illustrés en n/b., 2 pl. coul. Inv. Th 2871