*Baldwin's Auctions. Auction n°14, 14 October 1997. Greek, Roman, Celtic, British & World Coins. Late Anglo-Saxon Pennies
- 1997
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
79 p., 39 pl. n/b. Inv. Th 2870