*Artemide Kunstauktionen, Auction XXXIX, 30 November 2013.
- 2013
- Artemide Aste s.r.l
- in-4°
- monnaies antiques, italiennes
- Legatura
- Brossura
108 p., 540 lots illustrés en coul. Inv. Th 1668